سئوالی دارید؟
تمام عناوین>

چگونه میتوان کلید چنچ اور سوکومک اصلی را از تقلبی تشخیص داد؟

ساختار کلید چنچ اور سوکومک اصل فرانسه

کلید چنچ اور برای انتخاب منبع برق از دو مببع برق مجزا نظیر برق شهر و ژنراتور استفاده می شود. شرکت سوکومک یکی از شرکتهای صاحب نام در تولید کلیدهای چنچ اور در دنیا محسوب شده و محصولات خود را در کشور فرانسه تولید میکند.

هدف از استفاده از کلید چنچ اور در سیستمهای توزیع, تغییر  بی دردسر منبع تامین برق در کوتاهترین زمان ممکن می باشد. کلید چنچ اور سوکومک در دو مدل دستی و اتوماتیک و در رنج ۱۲۵ الی ۳۲۰۰ آمپر  تولید میشود.  

متاسفانه مشابه محصولات دیگر, نمونه تقلبی کلید سوکومک نیز براحتی در بازار یافت میشود که عمدتا با کدهای قدیمی یا کدهایی غیر از کدهای جنس اورجینال و با نام محصول فرانسه به مشتری معرفی میشود.  شرکت احسان صنعت پاسارگاد (لاله زار آنلاین) بعنوان نماینده فروش محصولات سوکومک محصولات اصل فرانسه را تامین میکند. 

کلیدهای جنج اور سوکومک اصل فرانسه دارای شماره سریال بوده که مستقیما از کارخانه سازنده قابل استعلام است در حالیکه محصولات تقلبی امکان رهگیری از سازنده را ندارند. همچنین شرکت سوکومک تمام پایه های کلید چنج اور را با ماده ای در مقابل سولفاته شدن محافظت میکند. 

با خرید از فروشگاه اینترنتی برق لاله زار آنلاین, علاوه بر اطمینان خاطر از اصل بودن کالا, محصولات مورد نیاز خود را همراه با خدمات مهندسی قبل و بعد از فروش و با قیمت مناسب تهیه نمایید. 

برای اطلاعات بیشتر تصویر چند نمونه از محصولات اصلی و تقلبی سوکومک را معرفی میکنیم.

کلید چنج اور اتوماتیک سوکومک اصلی - ساخت فرانسه
کلید چنچ اور سوکومک تقلبی
کلید چنچ اور اتوماتیک تقلبی سوکومک
کلید چنج اور دستی سوکومک اصل فرانسه
کلید چنچ اور دستی سوکومک تقلبی
کلید چنج اور دستی سوکومک تقلبی

چند مورد برای تشخیص راحت تر کلیدهای چنچ اور تقلبی سوکومک از کلید چنج اور سوکومک اصل عبارتند از:
– عملکرد ۰-I-II در کلیدهای تقلبی بصورت افقی است و در کلیدها ی چنج اور سوکومک اصل بصورت عمودی است.
– کلیدهای چنج اور سوکومک اصل دارای شماره سریال قابل استعلام از شرکت سازنده هستند در حالیکه برای نمونه های تقلبی این چنین نیست.
– کلید چنج اور سوکومک اصل دارای ماده محاظ در برابر سولفاته شدن روی پایه ها می باشد در حالیکه برای محصولات تقلبی همچنین امکانی وجود ندارد.

با خرید از نمایندگی اصلی سوکومک (شرکت احسان صنعت پاسارگاد, لاله زار آنلاین), خیال خود را از لحاظ اصالت کالا و قیمت مناسب برای همیشه راحت کنید. امکان ارائه گواهی رسمی مبنی بر اصالت کالا از سوی شرکت سازنده برای کلید چنچ اور سوکومک وجود دارد. 

برای مشاهده کلیدهای چنچ اور سوکومک (دستی و اتوماتیک), اینجا را کلید کنید.

دسته بندی ها
فهرست مطالب