شرکت احسان صنعت پاسارگاد

تاریخچه:

تاریخچه فعالیت ما در زمینه تامین تجهیزات برق و اتوماسیون و خدمات مشاوره, طراحی و اجرای پروژه های اتوماسیون صنعتی به سال ۱۳۸۰ بر میگردد. در سال ۱۳۸۰ با نام یکتاوران قدم به عرصه صنعت اتوماسیون نهادیم و از آنزمان همواره در حال یادگیری بودیم و هستیم. فعالیت شرکت یکتاوران در سال ۱۳۸۷ متوقف شد. ویدیوی زیر در سال ۱۳۸۸ تهیه شده است و بخوبی سوابق این شرکت را به تصویر می کشد.

اتوماسیون صنعتی

مشاوره, طراحی و اجرای پروژه های اتوماسیون صنعتی مبتنی بر PLC و SCADA

ساختمان هوشمند

مشاوره, طراحی, نظارت و اجرای سیستمهای مدیریت ساختمان و خانه هوشمند

لاله زار آنلاین

تامین تجهیزات برق, اتوماسیون صنعتی و ساختمان با تضمین اصالت کالا

پشتیبانی فنی کارخانجات

حل مشکلات خطوط تولید مبتنی بر تجهیزات امرن, زیمنس و یاسکاوا

سیستم های اتوماسیون صنعتی و ساختمان, تخصص ماست!

اتوماسیون صنعتی

طراحی و اجرای سیستمهای اتوماسیون صنعتی با استفاده از محصولات برندهای معتبری همچون امرن, فونیکس کنتاکت, زیمنس و … امکان اجرای پروژه های پیچیده را برای ما فراهم آورده است. رضایت مشتری در قبال خدمات ارائه شده, سیاستهای کلی شرکت را تعیین میکند. با این وجود با افتخار اعلام میکنیم ما هر روز در حال یادگیری هستیم و هر روز با چالشهای جدیدی در جهت رفع مشکلات واحدهای صنعتی مواجه می شویم.

 

ساختمان هوشمند

با توجه به توسعه صنعت ساختمان, ساختمانهای امروزی, سیستمهای امروزی را می طلبد. این شرکت با داشتن گواهینامه پیشرفته KNX از کشور بلژیک از یکطرف و ده سال تجربه اجرای پروژه های ساختمان هوشمند از طرف دیگر, آمادگی ارائه خدمات مشاوره, طراحی, نظارت و اجرای سیستم های مدیریت ساختمان و ساختمانهای هوشمند را دارد.

 

لاله زار آنلاین

لاله زار آنلاین, وبسایت فروشگاه اینترنتی شرکت احسان صنعت پاسارگاد بوده و با هدف تامین تجهیزات برق, اتوماسیون صنعتی و ساختمان با تضمین اصالت کالا و قیمت مناسب به جامعه صنعتی کشور راه اندازی گردیده است. با توجه به همکاری نزدیک این شرکت با واردکنندگان عمده و اصلی کالاهای صنعتی, تمام تلاش خود را میکنیم تا کالای اصل با قیمت مناسب در اختیار مصرف کننده نهایی قرار گیرد. چنانچه قطعه مورد نظر شما در بازار یافت نشود, همکاران ما آماده ارائه خدمات مشاوره فنی برای جایگزینی و پیشنهاد قطعه مناسب از برندهای دیگر برای رفع نیاز شما می باشند. 

 

پشتیبانی فنی کارخانجات و خطوط تولید

با توجه به تجربه دراز مدت در خصوص حل مشکلات مربوط به سیستم های کنترل امرن, زیمنس و یاسکاوا این شرکت خدمات پشتیبانی برند امرن و یاسکاوا را ارائه می کند و آماده ارائه خدمات پشتیبانی فنی و مشاوره برای حل مشکلات روزانه خطوط تولید کارخانجات می باشد. 

 

چرا ما را انتخاب می کنید؟

بیش از بیست سال فعالیت در تامین تجهیزات, طراحی, مشاوره, نصب و اجرای پروژه های اتوماسیون صنعتی, میتواند پشتوانه قابل اتکایی برای هدایت پروژه های اتوماسیون یکپارچه باشد. در طول این مدت با صنایع مختلف از قبیل نفت و گاز, آب و فاضلاب, صنایع غذایی, بسته بندی, نساجی, بازیافت زباله, صنایع تولید آرد, تولید خوراک دام, ماشین سازی, صنایع داروسازی و … سر و کار داشته ایم. ما پیچیدگی کار را می شناسیم و از ابتدا تمام تلاش خود را به کار می‎ بندیم تا پیشنهاد فنی مطمئن و قابل اجرا به کارفرمایان محترم ارائه دهیم. 

مهندسی اتوماسیون صرفا به صنعت ختم نمیشود. در سالهای اخیر اتوماسیون ساختمانها نیز رواج یافته و در طول این مدت شاهد بوده ایم که چه ساختمانهای با ارزشی بخاطر طراحی سیستمهای هوشمند ضعیف, با چه مشکلاتی روبرو بوده اند. ده سال تجربه با ارزش در مشاوره, طراحی و اجرای ساختمانهای هوشمند, گنجینه گرانبهایی برای ما بشمار می رود و آن را صادقانه در اختیار شما قرار میدهیم. بخشی از کارهای انجام شده را در بخش پروژه های ما میتوانید ملاحظه فرمایید.

برای مشاهده وبسایت رسمی شرکت احسان صنعت پاسارگاد, اینجا را کلیک کنید.