باسداکت, سیستم توزیع نیروی برق برای پروژه های ساختمانی و کارخانجات

باسداکت, یکی از سیستمهای بروز دنیا برای توزیع نیروی برق در پروژه های ساختمانی است. در این سیستم بجای کابل, از شینه های مسی برای انتقال جریان برق به طبقات و واحدهای مختلف استفاده میشود. طبیعتا برای جلوگیری از برق گرفتگی, شینه ها باید از دید کاربر, امن باشند و خطری جان انسانها را تهدید نکند. بهمین خاطر شینه های مسی داخل داکت ها جاسازی میشوند و بدین ترتیب باسداکت متولد میشود. مسئله بعدی گرفتن انشعابات برق از شینه های مسی (باس داکت) است که آن هم توسط قطعات دیگری که روی شینه های مسی سوار میشود, حل میشود. بدین ترتیب, باسداکت مجموعه ای از قطعات بهم هم متصل برای انتقال نیروی برق اطلاق میشود. 

طراحی مدولار, اجرای آسان, عمر مفید بیشتر و ایمنی در کنار مزیتهای اقتصادی, باسداکت را به سیستم پیشرو در انتقال نیرو در پروژه های ساختمانی بدل کرده است بطوریکه برای ساختمانهای مسکونی بیشتر از ۷ طبقه, یا برای سالن های تولید کارخانجات با در نظر گرفتن تمام مزایای آن, از لحاظ فنی و اقتصادی توجیه پیدا میکند.

مزایای باسداکت

   – ظرفیت جریان عبور برق بالا

   – فضای کمی نسبت به کابل کشی اشغال میکنند.

   – وزن کمتری نسبت به سیم و کابل دارند.

   – ایمنی بالاتر. باسداکت ها از بدنه فلزی بهره میبرند. در برابر آتش سوزی مقاوم هستند 

   – نسبت به سیستم انتقال نیرو از طریق کابل, سه برابر بیشتر عمر میکنند.

   – در برابر ضربات, گرما, مواد شیمیایی و … مقاوم هستند.

   – براحتی هر جا که لازم باشد, انشعاب برق به شما میدهد.

   – طراحی و اجرای سریع, هزینه زمان اجرای پروژه را بسیار کاهش میدهد.

   – محل عبور باسداکت نسبت به فضای معماری براحتی قابل طراحی و تغییر است.

سیستم توزیع برق باسداکت

اگر علاقمند به دریافت اطلاعات بیشتر هستید…

با ما تماس بگیرید. کارشناسان شرکت احسان صنعت پاسارگاد (لاله زار آنلاین) با یک تماس در اسرع وقت, در محل پروژه شما حاضر میشوند و ضمن ارائه اطلاعات بیشتر نسبت به بررسی نقشه های فنی, تهیه پیشنهاد فنی و مالی اقدامات مقتضی را بعمل می آورند.

تماس شما برای ما مهم است…