امرن

تنوع گسترده سنسور القایی امرن E2B

سنسور القایی امرن سری E2B با بیش از ۳۷۲ مدل تنوع وسیعی از سنسورهای القایی با کیفیت قابل اطمینان در اختیار شما می‎گذارد. سنسور E2B درچهار رنج M8, M12, M18, M30 با چهار نوع خروجی, دو نوع اتصال کابلی یا کانکتوری, دو مدل شیلد شده یا شیلد نشده, دو بدنه کوتاه و بلند و در دو فاصله دید استاندارد یا دوبل تولید میشود. قطعا یکی از ۳۷۲ مدل سنسور القایی E2B میتواند نیاز شما را برآورده کند.

سنسور القایی امرن E2B
سنسور القایی امرن سری E2B با بیش از ۳۷۲ مدل مختلف در صنایع مختلف کاربرد گسترده ای  دارد.

 

سنسور القایی امرن E2B در 4 سایز مختلف
سنسور E2B در چهار سایز M8, M12, M18, M30 هر کدام در دو مدل استاندارد و مدل با فاصله دید دو برابر تولید میشود.

 

نشانگر ۳۶۰ درجه سنسور E2B

برای شرایط استاندارد, کدبندی آسان در کنار نشانگر LED با زاویه ۳۶۰ درجه که امکان دیدن کارکرد سنسور را از هر زوایه‎ای حتی در محیطهای تاریک فراهم میکند, صرفه جویی در وقت و انرژی شما را برای تامین تجهیزات و نگهدای برای ماشین آلات را به ارمغان می‎ آورد. با نشانگر ۳۶۰ درجه LED, براحتی سنسور را در هر زاویه ای که بخواهید میتوانید نصب کنید. نشانگر ۳۶ درجه LED فقط در مدلهای کابلی وجود دارد. بقیه مدلها دارای ۴ عدد LED به فاصله ۹۰ درجه از هم می باشند تا عملکرد سنسور براحتی قابل تشخیص باشد.

نشانگر 360 سنسور القایی امرن E2B
نشانگر ۳۶۰ درجه LED سنسور القایی E2B

 

کاربرد گسترده سنسور  E2B امرن در صنایع مختلف

بسیاری از صنایع مانند صنایع ماشین آلات, صنایع بسته بندی, چاپ, صنایع غذایی, صنایع خودرو, صنایع شیشه, ریخته گری, مس, نوار نقاله ها, بالابرها و … شرایط عادی کارکردی دارند و نیازی به سنسورهای با تحمل دمای بسیار بالا یا خاصیت ضد روغن یا کار در فشارهای بسیار بالا را ندارند. اکثرا شرایط کاری استاندارد دارند. از اینرو سنسور  E2B امرن کاربرد بسیار زیادی در صنایع مختلف و صنعت دارد.

سنسور القایی E2B امرن در صنایع مختلف کاربرد دارد
کاربرد گسترده سنسور القایی امرن در صنایع مختلف

 

سنسور E2B با IP67 ضد آب و ضد روغن
سنسور E2B با حفاظت IP67

برای مشاهده سنسورهای القایی E2B امرن در فروشگاه لاله زار آنلاین, اینجا کلیک کنید.